test test test test

Jesteśmy rodzicami trójki wspaniałych dzieci, które uwielbiają się przebierać. Stąd pomysł wypożyczalni strojów dziecięcych.

Zaczęliśmy od uruchomienia punktu w kinie "Adria" przy ul. Toruńskiej 30 w Bydgoszczy. Rodzice wypożyczający stroje na bale karnawałowe byli zachwyceni jakością i stylem naszych ubrać. Padało wiele pytań o możliwości wypożyczania przez cały rok na wszelkie przedstawienia, urodzinki, garden-party. I tak doszliśmy do momentu gdzie zapadła decyzja o wypożyczalni całorocznej, mało tego wypożyczalni internetowej. Pierwszej w Polsce!!!Tylko u nas wypożyczysz strój on-line jak w typowym sklepie internetowym.


Zdjęcia przebrań wykonane są na najbliższych nam istotkach, przyjaciołach, kuzynach. Robienie ich sprawiło masę śmiechu i frajdy. Dzieci były wniebowzięte, że choć na chwilkę mogą czuć się zwierzaczkami, piratami, Batmanami.
Z naszej strony macie Państwo pewność, iż dołożymy wszelkich starań, aby i wasz pociechy w momencie przymierzania stroju, po jego otrzymaniu wydały z siebie cichutki ". ach." Wszelkie informacje jak dokonać rezerwacji oraz zamówienia stroju znajdziecie Państwo klikając zakładkę "REGULAMIN e-wypożyczalni" oraz "Jak złożyć zamówienie i koszty dostawy"

W sezonie karnawałowym rezerwacja i wypożyczanie strojów wyłącznie na miejscu w kinie Adria

Serdecznie zapraszamy

Kategorie

Przed złożeniem rezerwacji na strój, prosimy o zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni internetowej.